تاریخچه موسسه

موسسه خیریه فرهنگی و آموزشی خاتم الانبیاء (ص) از سال 1370 در قالب یک موسسه غیرانتفاعی – غیر دولتی با انگیزه والای پیشرفت علمی دانش آموزان و دانشجویان نسبت به تاسیس مرکز آموزشی خاتم الانبیاء (ص)  با مجوز رسمی آموزش و پرورش عالیت خود را شروع و اساسنامه ای با موضوع تاسیس مدارس غیردولتی از دوره پیش دبستانی تا پیش دانشگاهی و ایجاد کتابخانه و سالن ورزشی و ... تهیه و با استفاده از ماده 8 آیین نامه ثبت موسسات غیرتجاری اساسنامه مذکور را با شماره 51 به ثبت رسانید . سپس مالک ( مرحوم حاج علی خودکار) به منظور استفاده معنوی و صدقه جاری در سال 1378 با نظر علماء وقت و تاثیر اداره کل اوقاف و امور خیریه کخ  پلاک 15016/14/10593 را حبس دائم و با تنظیم وقفنامه شرعی و قانونی (محضری) وقف نموده است و با اصلاح اساسنامه در ماده یک ، کل سهام سهامداران به وقف تبدیل شده است.

 

پس از آن موسسه خاتم الانبیاء (ص) ایتام موقوفه خودکار در سازمان اوقاف و امور خیریه شناسان و طبق مفاد وقفنامه فرزندان اناث واقف با تایید و صدور حکم مخصوص التولیه متولی موقوفه خواهند بود .

درباره ما

موسسه خیریه خاتم الانبیاء «صلی الله و علیه وآله و سلم»

از طریق درآمد مستحدثات خود اداره می شود . و تنها با اتکا به این نوع درآمد خود موفق به حمایت همه جانبه  ( آموزشی ، درمانی ، مسکن ، ازدواج و .... ) از افراد و خانواده تحت پوشش خود شده است .

جدیدترین ارسال ها

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافیست ایمیل خود را ثبت نمایید