اهداف موسسه

آموزش و پرورش نسل کودک و نوجوان – جوان بر اساس هدف گزاری فرهنگ آموزشی تربیت و پرورش با آرمان و دستورات دین مبین اسلام و انقلاب اسلامی ایران با اولویت دروس مذهبی – عقیدتی – فن آوری علم روز .

موسسه آموزشی خاتم الانبیاء در سال 71 به همت موسس مرحوم حاجی خودکار در جهت اهداف فوق با همکاری فرهنگیان معتقد و انقلابی نسبت به اخد مجوز مجتمع آموزشی فرهنگی از وزارت آموزش و پرورش اقدام و سپس بمنظور گسترش آموزش و پرورش نسل جدید ( دهه 1370) به بعد نسبت به تهیه زمین و احداث ساختمان در ابتدای جاده قدیم اصفهان ( بلوار الغدیر) در زمینی به مساحت 7000 متر مربع با اعیانی 8000 متر مربع با هزینه شخصی در دو بلوک 4 طبقه و همکف  احداث بنا نموده و فعالیت آموزشی در سال 1371 در مقطع پیش دبستانی – دبستان – راهنمایی – دبیرستان و پیش دبستانی شروع و طی سالهای 1371 لغایت 1386 با تربیت دانش آموزان فعالیت داشته بویژه در مقطع دبیرستان و پیش دانشگاهی که هر سال تعدادی دانش آموز در رتبه های خوب دانشگاهی قبولی داشته است .

موسس : بمنظور رسیدگی به ایتام – اغشار آسیب پذیر بی بضاعت کل ملک و موسسه را به حالت وقف در آورده و نسبت به تنظیم وقف نامه شرعی و قانونی در سال 1379 موسسه آموزشی و فرهنگی خاتم الانبیاء (صلی الله و علیه و آله و سلم ) به موسسه خیریه آموزشی و فرهنگی تبدیل و سپس به موقوفه خیریه تبدیل شد.

ضمن فعالیت آموزشی و تربیتی نوجوانان و جوانان مذهبی با تنظیم وقف نامه نیات واقف تعریف و سالانه برای نیات واقف در درآمد موقوفه پس از کسر هزینه های جاری صرف نیات واقف که شامل %50 در آمد خالص قیمت حفظ و نگهداری و گسترش فعالیتهای آموزش و خیریه 10% هزینه تحصیلی ایتام و افراد بی بضاعت ، 10% هزینه درمان ایتام  بیبضاعت  و 10% کسر هزینه جهیزیه و مشکن ایتام بی بضاعت و 5% سوگواری و جشن و سرور چهارده معصوم ( علیه سلام ) با نظر مستقیم در لیست موقوفه هزینه گردد.

در راستای نیات واقف از سال 1386 تعدادی دانش آموز با استعداد و با معدل بالا تر از 17 تحت پوشش موقوفه قرار گرفته تا در سال تحصیلی 95-96بیش از 100نفر دانش آموز یتیم و خانواده ها با پرداخت هزینه های تحصیلاتی دانش آموزان همراه بوده همچنین دانش آموزان و خانواده آنان از کمک هزینه درمانی و جهیزیه و مسکن برخوردار بوده و خواهند بود .

این خیریه و موقوفه آمادگی دارد دانش آموزان ایتام با استعداد با حداقل معدل سالانه 16 ساکن در شهر قم در مقطع دبیرستان را تحت پوشش تحصیلی – درمانی – تا پایان سال تحصیلات دبیرستان قرار دهد . در صورت نیاز و کمک و همکاری به سایت مراجه نمایید.

ضمنا از افراد خیر تقاضا دارد در صورت تمکین مالی با تماس و مراجعه حضوری این خیریه را یاری نمایند و از ارشاد – مشاوره کوتاهی نفرمایند.

شماره تماس : 02532855212

شماره پاسخ گویی به سوالات : 02532855212

ایمیل موسسه : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره ما

موسسه خیریه خاتم الانبیاء «صلی الله و علیه وآله و سلم»

از طریق درآمد مستحدثات خود اداره می شود . و تنها با اتکا به این نوع درآمد خود موفق به حمایت همه جانبه  ( آموزشی ، درمانی ، مسکن ، ازدواج و .... ) از افراد و خانواده تحت پوشش خود شده است .

جدیدترین ارسال ها

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه کافیست ایمیل خود را ثبت نمایید